Näitus “Meie juured”

Koigi Kool korraldab seotuna Eesti Vabariigi 100-le aastapäevale pühendatud näituse “Meie juured”. Näitusele oodatakse kõikide endise Koigi valla külade elanike, Koigi Kooli õpilaste ja õppurite ning nende vanemate poolt toodud esemeid, fotosid, raamatuid, käsitööna valmistatud esemeid, jpms, mis on umbes 100 aastat vanad. Esemele võiks juurde kirjutada väikese jutu, mõne lause, et milleks seda või teist asja kasutati; mis on teie poolt toodud pildidl kujutatud jms. Kindlasti peab ese olema märgistatud teie andmetega .Kõik toodud asjad  tagastatakse peale näituse sulgemist.
Täpsemat (ehk arusaadavamat) infot võib küsida õpetajate toa telefonilt 38 96 438 või koolimajast õpetajate toast (huvijuhilt, õppealajuhatajalt, direktorilt)