Tänutäheks PINK Arvole!

Kallis Koigi Kooli vilistlane, lapsevanem, töötaja, õpilane ja kõik teised, keda järgnev info puudutab….
Koigi Koolini on jõudnud erinevat teedpidi oluline info.

Koigi Kooli lapsevanemad ning kooli vilistlased on erinevates seltskondades arutanud teemat- Kuidas avaldada tänu meie kauaaegsele endisele direktorile ARVO KANGAS´ele.? On jõutud mõteteni, et kooli aias või mõisa pargis võiks talle avada tänutäheks nimelise pingi. Meie kooli personal võttis sõnasabast kinni ning asus tegutsema.

Läbirääkimisi on peetud muinsuskaitsega, kelle poolt on jah sõna. Vesteldud on pingi valmistajaga, kes on nõusoleku andnud.

Tänaseks ei tea me küll täpselt, kui palju läheb pink ja sellele asetatav nimeplaat maksma, kuid alustame kusagilt …..

Kui Sina soovid toetada pingi ja plaadi valmimist, siis ootame Sinu annetust Järva Vallavalitsuse järgnevatele arveldusarvetele
SEB Pank EE211010702000622006,
Swedbank EE222200001120105842.
Selgitusse kindlasti märkida Koigi Kool- pink Arvole.

Hiljemalt märtsikuu lõpus sooviksime alustada ettevalmistustöödega- laseme valmistada sobiliku pingi, plaadi pingile ning valime sobiliku kuupäeva pingi nn avamiseks, kuhu siis ka kõik Teie juba oodatud olete… 😊