Tule meile appi!- lükkub kevadesse!

Austatud kogukonna/küla/valla rahvas!

Me vajame  TEIE abi!

Palun tule meile võimalusel appi 01.oktoobril 2019 (teisipäev) algusega kell 10 ning orienteeruv lõpp kell 14.00- JÄÄB ÄRA, LÜKKUB KEVADESSE

Abi vajame tööde tegemisel mõisaaias, koolimaja ja lasteaia ümbruses -koristame, rohime, kaevame, laome ja teeme muud vajalikud tööd. Võimalusel võta kaasa nendeks töödeks sobilik tööriist- reha, labidas, luud, peenem tööriist väiksema rohututi kõrvaldamiseks kivide vahelt jms.

Kehakinnituseks pakume Teile sooja lõunasööki kooli sööklas.

Palume eelnevalt REGISTREERIDA (hiljemalt 25.09 õhtuks) telefonil 56485067  (võimalusel helistada ajavahemikus  kell 13-16)või saata meil aadressil kaja.kaljuste@koigikool.ee   – öelda/ kirjutada oma nimi ja kus soovitakse tööd teha (kooli või lasteaia territooriumil).

Kui mõni kogukonna liige vajab meie abi mõne töö tegemisel, siis tuleme võimalusel sulle appi.

Kui ilmataat meid alt veab, siis teeme seda hoopis kevadel, seega laussaju korral jääb ettevõtmine ära.