Novembrikuu saavutused

15.novembril 2016.a.toimus Türil Põhikoolide turniir. Turniiril osalesid MARTI KUTSAR 9.klass, IN JAKOBSON 8.klass, ANTS-GERMAN MÄESALU 7.klass, KASPAR VALDMANN 6.klass, REGNAR HEINSALU 5.klass. Tubli poiste koostöö tulemusena saavutati II-III koht.
17.novembril 2016.a. toimus maakonnas kolm erinevat õpilasüritust-
Inimeseõpetuse ainepäev Ambla Lasteaed-Põhikoolis. Maakonnast osales 12 kooli. Osa võtsid 5.-8.klassi õpilased. Õpetaja Etta Sakkise eestvedamisel saavutati I koht. Ainepäeval osalesid LAURA KRANICH, KARINA MÄESALU, LISETE NEEMSALU ja MARIANN KALDER. Palju õnne väga tubli saavutuse eest!
Paides toimus etlusvõistlus “Ellen Niiduga Midrimaal”. Eeltöö tegid õpetajad Etta Sakkis Ja Mariina Kirspuu. 3.klassist osalesid Johanna Randmäe ja Marliin Tadr, 4.klassist Riia Alliku ja Maria-Eliise Eilmann.
Järvamaa koolide 6.-9.klasside saalihoki karikavõistlus toimus Paides. Tütarlapsed koosseisus MARIS KOITLA , MERILI JAIR, SIRELYN SALUMÄE, KERTTU OPIVALOV, ANET SISKA, MARLIIS TADR saavutasid III koha.
23.novembril 2016.a. osalesid 3.-5.klassi õpilased Järvamaa koolide saalihoki karikavõistlusel. Poeglapsed saavutasid III koha. Võistkonda kuulusid- MARKO RAJASALU, REGNAR HEINSALU,   KEVIN KALDER, MARCUS KUUS, ANDREY MELNIKOV, KALLE TÕNISE, EVALD SANDER ABILON. Tütarlapsed saavutasid samal võistlusel igati eduka IV koha.

Kaja Kaljuste
õppealajuhataja