Teemaõhtu lastevanematele Paides 06.03.2017

Tere hommikust!

Järvamaa Rajaleidja keskus kutsub teemaõhtule: “Toimetulek lapsevanemana on seotud  paarisuhtega” mis toimub 6. märtsil, esmaspäeval, kell 17.30 – 18.45 Järvamaa Rajaleidja keskuses (Pärnu 54, Paide).

Märtsi teemaõhtu on pühendatud toimetulekule lapsevanemana ja kuidas seda mõjutab paarisuhe. Seekord on meil külas Lääne-Virumaa Rajaleidja keskuse psühholoog, pereterapeut Maarika Kongi. Avatud arutelu käigus räägime lapsevanema rollist, pere- ja eelkõige paarisuhtest. Tähelepanu on pere omavahelistel suhetel ja pereliikmete  vastastikkuse mõjususe osatähtsusel. Uurime lähemalt, kuidas saavutada peresisene rollide tasakaal:

–          üks lapsevanem on mõjusam, kui  lapsevanemate omavaheline koostöö ja rollijaotus on paigas;

–          ema toimib  efektiivsemalt, kui ta tunneb end naisena, st et  suhe mehega on  hea; ja vastupidi: isa toimib  efektiivsemalt, kui ta tunneb end mehena, st et  suhe naisega on  hea;

–          laps on  toimetulevam oma igapäevastes kohustustes ja suhetes, kui pere  suhted on paigas.

 

Oodatud on lapsevanemad ja teised teemast huvituvad inimesed.

Eeloleva teemaõhtu viib läbi Lääne-Virumaa Rajaleidja keskuse psühholoog, pereterapeut Maarika Kongi.

Osalemiseks palume registreeruda aadressil jarvamaa@rajaleidja.ee või telefonil 58860705 hiljemalt 6. märtsiks kell 10.00.
Osalemine Teemaõhtutel on tasuta ning need toimuvad iga kuu esimesel esmaspäeval 17:30-18:45; arutelusid juhivad Järvamaa Rajaleidja keskuse spetsialistid, kes pühenduvad ühele kindlale teemale oma valdkonnas. Rajaleidja võrgustiku tegevusi rahastab Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

 

Lisainfo:

Elo Siska

eripedagoog

elo.siska@rajaleidja.ee