Teemaõhtu Paides 12.10.2017

Täna õhtul Järvamaa Rajaleidjas teemaõhtu. Olete oodatud!

Järvamaa Rajaleidja keskus kutsub teemaõhtule “Koduõpe – kellele, kuidas ja milleks“, mis toimub neljapäeval, 12. oktoobril kell 17.30 – 18.45 Järvamaa Rajaleidja keskuses (Pärnu 54, Paide).

Eestis on hulk lapsi, kes koolipäeva hommikuti ei tõtta koos teiste lastega kooli, vaid võtavad oma õpikud-vihikud lahti oma kodu laua taga. Mis põhjusel see nii on? Kuidas toimub õppimine kodus, kui lapsel on terviserike? Või miks on otsustanud osad pered oma lapsi ise õpetada?

Oktoobrikuu teemaõhtul keskendutakse koduõppe erinevatele põhjustele ja võimalustele – koduõpe tervise seisundist lähtuvalt ning koduõpe vanema soovil.  Teemaõhtu viivad läbi Järvamaa Rajaleidja keskuse logopeed Külly Kaarjas ja eripedagoog Elo Siska.

Osalemine teemaõhtutel on tasuta ning need toimuvad iga kuu teisel neljapäeval.

Lisainfo:

Külly Kaarjas