Vilistlased

2016-2017

Klassijuhataja: Liis Puhmaste


2015-2016

Kassijuhataja: Tiia Järv

1. Aasa, Kerli
2. Antonov, Kadi
3. Koitla, Kalev
4. Kreek, Kailys
5. Larven, Teet
6. Opivalov, Cristo
7. Tadr, Roland
8. Teter, Elari
9. Tull, Marta
10. Vaikjärv, Karita

2014-2015

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Adrat, Melani
2. Aidla, Kätlin
3. Kams, Viljar
4. Niit, Kaisa Lota
5. Nuut, Kärt
6. Opivalov, Tarmo
7. Pihl, Jaanus
8. Stein, Künter
9. Toomi, Jane

2013-2014

Klassijuhataja: Karin Kaju

1. Koitla, Mihkel
2. Kööp, Mikk
3. Mikussaar, Mait
4. Mäesalu, Diana
5. Nurmik, Juana
6. Sammler, Sandra
7. Spaidel, Ranner
8. Toim, Elis
9. Vaikjärv, Tarvo Endel

2012-2013

Klassijuhataja: Tiia Järve

1. Kams, Siive
2. Mikussaar, Erik
3. Opivalov, Carl
4. Piirimäe, Kert
5. Põldsamm, Taavi
6. Siska, Aivar
7. Siska, Markel
8. Säde, Kaie
9. Tõnise, Kaisa

2011-2012

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Aidla, Laura
2. Kams, Kristo
3. Kams, Siiri
4. Kasemetsa, Kaspar
5. Koitla, Karl
6. Merila, Aksel
7. Oeselg, Maarja
8. Piirimäe, Kätlin
9. Salumäe, Kuldar
10. Sepp, Robert
11. Siska, Katri
12. Velin, Jan

2010-2011

Klassijuhataja: Anne-Mai Jüriso

1. Anola, Allar
2. Aun, Aarne
3. Eilmann, Liina
4. Koitla, Madis
5. Kütt, Meril
6. Mäesalu, Dajana
7. Sammler, Anete
8. Velliste, Gert

2009-2010

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Eilmann, Küllike
2. Hermann, Elina
3. Ilves, Kristi
4. Kalajas, Karl
5. Kams, Kristin
6. Kams, Siim
7. Kiis, Joonas
8. Kutsar, Kaspar
9. Kutsar, Marita
10. Larven, Kristel
11. Leesment, Natalja
12. Mets, Annika
13. Oja, Siim
14. Randmäe, Kerli
15. Salumäe, Margus
16. Tolsting, Marleen
17. Tõnise, Tarmu
18. Vaikjärv, Tauri

2008-2009

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Abaskin, Andrei
2. Hermann, Erko
3. Kalajas, Kadi
4. Kams, Kristjan
5. Kasemetsa, Martin
6. Kask, Heleri
7. Kõivopuu, Anne-Mai
8. Laretei, Thea-Christi
9. Luha, Eerik
10. Miitjan, Helen
11. Miitjan, Helena
12. Mikussaar, Laura
13. Mordasov, Jan
14. Mölder, Kadi
15. Prutas, Viktoriya
16. Riisenberg, Sander
17. Rjabinin, Frederick
18. Tank, Kristo
19. Tavinof, Kristjan
20. Vaiksalu, Merilin

2007-2008

Klassijuhataja: Tiia Järve

1. Järve, Allar
2. Kala, Taavi
3. Larven, Peeter
4. Luha, Karl
5. Lussmann, Kristjan
6. Metsapool, Janeli
7. Opivalov, Siim
8. Prutas, Oleksandr
9. Randmäe, Sirli
10. Rohtmets, Madis
11. Salumäe, Andrus
12. Soolo, Kaisa
13. Tõnise, Minna

2006-2007

Klassijuhataja: Velle Taraste

1. Järve, Annes
2. Kiisk, Kaido
3. Mets, Jaanika
4. Mülts, Ründo
5. Piho, Kristjan
6. Põhjala, Egelt
7. Reimann, Marie
8. Salumäe, Indrek
9. Sardis, Kristjan
10. Seemen, Mariliis
11. Tank, Annely (kiitusega)
12. Vaiksalu, Alvar

2005-2006

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Aasa, Kaire
2. Haugas, Miina
3. Kreek, Argo
4. Laud, Kadri
5. Leedmaa, Erki
6. Leesment, Anastasia
7. Loorits, Maarja
8. Metsapool, Janar
9. Pedak, Ele
10. Põvvat, Heikki
11. Randmäe, Liis (kiitusega)
12. Rohtmets, Tiina
13. Säde, Matis
14. Tõnise, Jaanus
15. Tõnise, Mait

2004-2005

Klassijuhataja: Anne-Mai Jüriso

1. Alliksoo, Kristiina-Marita
2. Gents, Martin
3. Haugas, Mart
4. Leedmaa, Taavi
5. Luha, Lauri
6. Piiroja, Mihkel
7. Raidal, Triinu
8. Randmäe, Mari
9. Reimann, Magnus
10. Sammler, Eleene
11. Sardis, Kristiina
12. Suviste, Taavi
13. Tappo, Annely
14. Tavinof, Maarja
15. Tõnise, Mihkel
16. Tähtla, Airi

2003-2004

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Eilmann, Toomas
2. Hatakka, Silja
3. Kaldoja, Ragne
4. Kutsar, Kattre
5. Kõivopuu, Antti
6. Loorits, Valdeku
7. Luzetski, Marek
8. Metsapool, Janno
9. Nakus, Dagmar
10. Näär, Kersti
11. Oja, Tiit
12. Ojasalu, Kristel
13. Pedak, Allar
14. Rjabinin, Karmen
15. Sammler, Eliisa (kiitusega)
16. Tõnisson, Erki
17. Tähtla, Kadi
18. Valtna, Kirsli

2002-2003

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Antonov, Eha
2. Grauberg, Üllar
3. Heimonen, Heigo
4. Krotova, Deana
5. Kurema, Regina
6. Kõivopuu, Aigar
7. Leis, Teet
8. Lillepalu, Priidik
9. Loorits, Lembitu
10. Näär, Kristi
11. Otto, Raido
12. Paio, Mario
13. Piiroja, Andrus
14. Põld, Janar
15. Rudi, Erki
16. Rõlkov, Riho
17. Seemen, Egle
18. Siimenson, Siiri (kiitusega)
19. Tõnise, Miina
20. Villemsaar, Meryl (kiitusega)

2001-2002

Klassijuhataja: Marve Nakus

1. Avloi, Tanel
2. Hein, Maiken
3. Kaldoja, Eelika
4. Kurro, Rajar
5. Kõivopuu, Annely
6. Luzetskaja, Veronika
7. Lõhmus, Gerli
8. Randalainen, Svea
9. Reismann, Triin
10. Roose, Kelin
11. Savi, Kaie
12. Savi, Kati

2000-2001

Klassijuhataja: Kaia Riismaa

1. Alliksoo, Marek
2. Eilmann, Monika
3. Eilmann, Tiit
4. Jõekallas, Margo
5. Lipand, Hengo
6. Lippand, Liina
7. Ojasaar, Martiina
8. Opivalov, Kadri
9. Orusalu, Marko
10. Pendonen, Peeter
11. Raudam, Maryel
12. Pendonen, Tõnu
13. Saks, Elo
14. Salumäe, Marge
15. Sulg, Egle

1999-2000

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Gents, Tõnis
2. Grauberg, Jane
3. Haugas, Liis
4. Heimonen, Egle
5. Kask, Mario
6. Kull, Mait
7. Kurema, Reine
8. Leis, Helen
9. Linnasmägi, Lauri
10. Mägi, Reelika
11. Mänd, Helin
12. Orusalu, Moonika
13. Saks, Elerin

1998-1999

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Arula, Alar
2. Haljaste, Urmas
3. Kirss, Janar
4. Kivinukk, Villu
5. Kivisoo, Priit
6. Kull, Kalmer
7. Lees, Toomas
8. Leisson, Aare
9. Luhavee, Nele
10. Luhavee, Nils
11. Meltsas, Sven
12. Mändma, Siim
13. Müür, Triin
14. Nakus, Ragnar
15. Raudam, Mart
16. Raudam, Mirkko
17. Rentel, Joel
18. Riismaa, Kadri-Liis
19. Siska, Sander
20. Velliste, Gerli

1997-1998

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Antonov, Riho
2. Eilmann, Madis
3. Elias, Jarmo
4. Heimonen, Ringo
5. Kalg, Anu
6. Kask, Karin (kiitusega)
7. Ootsing, Mehis
8. Orusalu, Mariina
9. Piirisalu, Meelis
10. Piiroja, Andres
11. Puhmaste, Anne-Liisi
12. Seera, Merle
13. Siska, Kristel
14. Tamme, Aimar
15. Uus, Mirjam
16. Välb, Heigo

1996-1997

Klassijuhataja: Ülo Pukk

1. Arula, Helen
2. Eilmann, Annika
3. Haljaste, Andrus
4. Jõekallas, Margus
5. Kalg, Merli
6. Kivisoo, Kristo
7. Kurg, Kristo
8. Linnasmägi, Priit
9. Lipand, Kristel
10. Loog, Kätlin
11. Must, Vaido
12. Pedak, Rainer
13. Puhmaste, Juta
14. Renter, Merlin
15. Ruusmann, Jan
16. Samason, Karina
17. Tamm, Triinu
18. Tõnisson, Eerik
19. Vanikov, Riho

1995-1996

Klassijuhataja: Marve Nakus

1. Antonov, Sigrit
2. Bull, Ulvar
3. Kalg, Gerli
4. Kull, Gert
5. Lippand, Veiko
6. Mägi, Liilia
7. Nemsalu, Janis
8. Ojasaar, Ivika
9. Opivalov, Kai
10. Otto, Margo
11. Siitan, Carolyna
12. Soolo, Pille
13. Uus, Marjel

1994-1995

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Altmets, Marianne
2. Ellermaa, Ander
3. Kadapik, Krista
4. Ojasaar, Argo
5. Randalainen, Sven
6. Reimann, Matis
7. Seemen, Moonika
8. Sildnik, Anni
9. Tosens, Tiina
10. Tähtla, Heli

1993-1994

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Juninen, Veiko
2. Konnimois, Veljo
3. Kruusimägi, Eve
4. Kull, Janek
5. Lees, Tarmo
6. Lippand, Margus
7. Lõhmus, Margus
8. Mikk, Rene
9. Opivalov, Kati
10. Otto, Reigo
11. Puhmaste, Kätlin
12. Ruusmann, Jaanus
13. Seera, Vallo
14. Soom, Kalle
15. Tamm, Tanel
16. Vaigurand, Kristo
17. Võsujalg, Merike

1992-1993

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Ansjaki, Andres
2. Kadarpik, Kristi
3. Kaljuraag, Kaupo-Margo
4. Kangas, Kati (kiitusega)
5. Kivisoo, Kersti
6. Kruus, Raina
7. Lemendik, Kaido
8. Lõhmus, Piret
9. Mändma, Tõnu
10. Opivalov, Renee
11. Rask, Priit
12. Remmik, Ester
13. Rudi, Õnne
14. Siilak, Olavi
15. Siimenson, Pille (kiitusega)
16. Tähtla, Silvar
17. Valdoja, Jaanus
18. Vanikov, Raul

1991-1992

Klassijuhataja: Ülo Pukk

1. Aasma, Risto
2. Adamson, Tähe
3. Audru, Diana
4. Beljajev, Jaan
5. Kaju, Oliivia
6. Lees, Enel
7. Lindpere, Indrek
8. Luhavee, Seila
9. Lunden, Janne
10. Ojasalu, Kaire
11. Pukk, Tarvo
12. Rajasalu, Kaire
13. Rudi, Eha (kiitusega)
14. Ruusmann, Jaana
15. Sild, Kaidi

1990-1991

Klassijuhataja: Maaris Aas

1. Aasma, Rainis
2. Altmets, Katrin
3. Antonov, Angela
4. Antonov, Saima
5. Ehanurm, Jaanus
6. Ever, Ülle
7. Jentson, Angela
8. Lippand, Ave
9. Lippant, Tiina
10. Meier, Aili
11. Mossak, Janek
12. Pärnoja, Kaidi
13. Russmann, Janek
14. Seera, Veiko
15. Tuisk, Made
16. Vors, Tauno
17. Ümar, Anneli

1989-1990

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Altmets, Kalev
2. Beljajeva, Tatjana
3. Hummel, Kaie
4. Koitla, Kersti
5. Kree, Andrei
6. Kööp, Agur
7. Linke, Liia
8. Maasikas, Margit
9. Mäemets, Kristi
10. Mägi, Katrin
11. Mägi, Silje
12. Neeme, Eero
13. Nuut, Alar
14. Pavlov, Siret
15. Puhmaste, Märt
16. Randmäe, Reet
17. Raudvassar, Lii
18. Reimann, Margus
19. Remmik, Anneli
20. Rudi, Katrin
21. Siska, Anu
22. Soom, Kristiina
23. Tamm, Raina
24. Välb, Signe

1988-1989

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

. Adamson, Ivo
2. Bull, Sirli
3. Haljaste, Tuuli
4. Kadastik, Gert
5. Kull, Kuldar
6. Lipand, Heiko
7. Lipand, Hele
8. Mäemets, Merle
9. Puhmaste, Laire (kiitusega)
10. Puhmaste, Sirli
11. Purje, Annika
12. Rohijainen, Ivar
13. Tool, Alar
14. Tornius, Eneli

1987-1988

Klassijuhataja: Veera Tull

. Adder, Anu
2. Adov, Roman
3. Antonov, Inge
4. Brokane, Edite
5. Johanson, Kaire
6. Kallivere, Elgo
7. Kangro, Sigrid
8. Kasela, Marju
9. Kink, Tiina
10. Koitla, Indrek
11. Käbi, Eda
12. Käbi, Laivi
13. Käbi, Lea
14. Lainevool, Jaen (kiitusega)
15. Lavrikov, Aale
16. Leesi, Külli
17. Loog, Lauri
18. Maasikas, Aivar
19. Merila, Anneli
20. Mustkivi, Maire
21. Mölder, Ivo
22. Oeselg, Maanus
23. Ojasalu, Karmen
24. Okas, Taivi
25. Palumäe, Andrus
26. Peil, Kristi
27. Reinvald, Helica
28. Rõõs, Argo
29. Tuisk, Aiden

1986-1987

Klassijuhataja: Ülo Pukk

1. Audru, Vahur
2. Beljajev, Valeri
3. Binsol, Raul
4. Hermann, Kristi
5. Kadastik, Gerly
6. Kalda, Hillar
7. Kams, Silvar
8. Kööp, Karmela
9. Lemendik, Kaja
10. Martsepp, Terje
11. Muzakko, Joel
12. Mölder, Kadri
13. Neeme, Ergo
14. Nuut, Margit
15. Ojasalu, Heiki
16. Plaat, Kadri
17. Raudvassar, Epp
18. Reismann, Marek
19. Remmik, Ülle
20. Saksakulm, Sven
21. Soolo, Aire
22. Soosaar, Ago
23. Stein, Merike
24. Teor, Küllike
25. Vaikla, Merle

1985-1986

Klassijuhataja: Pille Sink

1. Aas, Maaris
2. Adamson, Aare
3. Aun, Andres
4. Hansson, Hanneli
5. Jürisaar, Meelis
6. Kaljusaar, Anneli
7. Kangro, Kersti
8. Keerd, Guido
9. Linke, Eve
10. Lussmann, Klaarika
11. Loog, Jaanus
12. Mändla, Jaanika
13. Pihelgas, Indre
14. Pärn, Ove
15. Rask, Kalev
16. Raudvassar, Egon
17. Salumets, Jüri
18. Siska, Kaie
19. Soolo, Ardo

1984-1985

Klassijuhataja: Liis Puhmaste

1. Andre, Andrus
2. Aosaar, Marju
3. Grauberg, Riina
4. Hermann, Eino
5. Hermet, Heiki
6. Jaakson, Marika
7. Kalda, Urmas
8. Kasemetsa, Riina (kiitusega)
9. Kivi, Tarmo
10. Kõva, Aili
11. Lauk, Rain
12. Lemendik, Kaire
13. Leppik, Madis
14. Lipand, Aili
15. Luhamaa, Ly
16. Lukkats, Andres
17. Lussmann, Margit
18. Lääts, Kersti
19. Martsep, Moonika
20. Mikussaar, Tarmo
21. Mändla, Jaanus
22. Mändma, Janne
23. Mändma, Meelik
24. Nuut, Meelis
25. Pihelgas, Andre
26. Põld, Anneli (kiitusega)
27. Põllumets, Tiiu
28. Remmik, Sirje
29. Rõõs, Marje
30. Siska, Tiit
31. Soolo, Aet
32. Teor, Kalvi
33. Tiss, Ülar
34. Tõnise, Tuuli
35. Välb, Maret
36. Õilsalu, Amor

1983-1984

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Aasa, Katrin
2. Hermann, Sirje
3. Kalla, Andres
4. Kams, Viljar
5. Klaos, Aigi
6. Leppik, Ardi
7. Linke, Uno
8. Lipand, Helja
9. Lõhmus, Marko
10. Magus, Age
11. Mett, Ants
12. Mänd, Aivo
13. Nurmsalu, Margus
14. Rahu, Aarne
15. Siska, Maie
16. Tammi, Ene
17. Teder, Jaana
18. Tull, Gunnar
19. Tõnise, Tamur
20. Tõnne, Taavi
21. Vaikla, Merike
22. Vunder, Vallo
23. Välb, Piret

1982-1983

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Anto, Mart
2. Ehanurm, Harry
3. Jakobson, Peep
4. Kala, Liisi
5. Kask, Andrus
6. Klemets, Mari
7. Koobas, Toomas
8. Kroon, Kalle
9. Lainevool, Jaanika
10. Leppik, Aivo
11. Liiv, Ülle
12. Lukkats, Katrin
13. Lääts, Kadri
14. Matt, Tea
15. Sink, Allika
16. Välb, Marge

1981-1982

Klassijuhataja: Helgi Hiiemäe

1. Adamson, Aulike
2. Aosaar, Merike
3. Aun, Anne
4. Imsi, Arvo
5. Kasemetsa, Jaanus
6. Kukk, Maarika (kiitusega)
7. Kõrts, Enn
8. Kööp, Aivar
9. Lubja, Laur
10. Metsalu, Leiger
11. Peil, Ivar
12. Reisalu, Pilvi
13. Remmik, Maire
14. Rõõs, Sirje
15. Siska, Peep
16. Turba, Jaanus
17. Tõntsu, Elmu

1980-1981

Klassijuhataja: Arvo Kangas

1. Gents, Merle
2. Gents, Vallo
3. Imsi, Aire
4. Järve, Kersti
5. Kaldoja, Lembit
6. Kasearu, Ille
7. Kutsar, Arvet
8. Lipand, Heili
9. Luhavee, Liy
10. Lukkats, Kersti
11. Metsalu, Maris
12. Must, Ene
13. Niit, Enno
14. Nugis, Teivi
15. Pärn, Maive
16. Rahu, Kaido
17. Siska, Rein
18. Suigussaar, Tarmo
19. Teder, Jaanus
20. Teder, Voodele
21. Tull, Ivar
22. Tõntsu, Ene

1979-1980

Klassijuhataja: Riina Kuusik

1. Aasa, Kaie
2. Fels, Pille
3. Järve, Kaja
4. Järve, Külli
5. Kesk, Piret
6. Kivi, Heli
7. Klaos, Merle
8. Last, Aivar
9. Lipand, Heiki
10. Lippand, Ea
11. Magus, Eha
12. Matt, Lembit
13. Mikussaar, Leili
14. Nurmsalu, Urmas
15. Peil, Aimar
16. Pärn, Liilia
17. Riisenberg, Neeme
18. Salukõe, Reet
19. Siiber, Ahti
20. Siska, Aivar
21. Tammi, Eve
22. Tubli, Marve
23. Tõnise, Tambet
24. Tõntsu, Eve
25. Tähtla, Andrus
26. Vooremäe, Ulvi
27. Üts, Helina

1978-1979

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Aaviste, Maire
2. Adamson, Terje (kiitusega)
3. Arula, Aavo
4. Arula, astrid
5. Ellermaa, Ingrid
6. Imsi, Ain
7. Järve, Marika
8. Kala, Tõnu
9. Jürisaar, Maire
10. Kivi, Argo
11. Kivi, Kalli
12. Koobas, Jaan
13. Limberg, Margot
14. Prokopjev, Nikolai
15. Saarma, Leelo
16. Siiber, Eha
17. Susi, Ülle
18. Sõna, Maie
19. Tiss, Urmas
20. Trillo, Eha
21. Tõnne, Aili
22. Veikolainen, Ülo
23. Vooremäe, Gunnar
24. Vooremäe, Toivo

1977-1978

Klassijuhataja: Veera Tull

1. Allik, Krista
2. Aun, Arnold
3. Jaakson, Hele
4. Kaasik, Andrus
5. Kala, Ants
6. Kalde, Sirje
7. Karumets, Janis
8. Kingsepp, Mario
9. Koidla, Riiva
10. Koitla, Ivar
11. Korovetski, Maili
12. Kukk, Jüri
13. Kukk, Mart
14. Kutsar, Ester
15. Köösel, Aivar
16. Köösel, Mare
17. Libba, Anneli
18. Must, Voldemar
19. Okas, Anne
20. Randmäe, Jüri
21. Salujõe, Sirje
22. Sardis, Alari
23. Siiber, Juhan
24. Siiber, Sulev
25. Tiss, Aivar
26. Turba, Anu
27. Tõnisson, Einar
28. Tõnisson, Eve
29. Tõnne, Riina
30. Tõnne, Tea
31. Vunder, Väino

1976-1977

Klassijuhataja: Helgi Hiiemäe

1. Andre, Anneli (kiitusega)
2. Jõul, Meeli
3. Järve, Kuno
4. Kattai, Elle
5. Kingsepp, Maidu
6. Kreek, Aare
7. Kuus, Ene
8. Loog, Peeter
9. Luht, Urve
10. Martins, Ants
11. Martsepp, Juhan
12. Metsalu, Marjetta
13. Mänd, Saima
14. Natus, Ants
15. Nugis, Gudrun
16. Nurmik, Hannes
17. Rohijainene, Aivar
18. Siiber, Heli
19. Tamar, Maarika
20. Tibu, Ado
21. Tuisk, Olev
22. Turba, Illi
23. Tõnne, Valve
24. Tähtla, Hariton
25. Vares, Kalle
26. Vellamaa, Õnne
27. Viirmets, Ülle
28. Vunder, Ulvi
29. Värk, Mare

1975-1976

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Ammer, Mati
2. Grünthal, Priit
3. Kala, Tiina
4. Kivi, Raivo
5. Koitla, Eha
6. Koitla, Mare
7. Koobas, Peeter
8. Laht, Kalev
9. Mett, Virve
10. Milka, Svetlana
11. Mänd, Mati
12. Oksa, Virve
13. Pallandi, Priit
14. Post, Ain
15. Reismann, Tiina
16. Riisenberg, Aide
17. Siska, Kalle
18. Suits, Elvi
19. Tõnise, Ants
20. Müür, Ülle

1974-1975

Klassijuhataja: Riina Kuusik

1. Andre, Marje (kiitusega)
2. Hein, Malle
3. Hein, Pille
4. Heinsalu, Jaan
5. Jõul, Lembit
6. Karbo, Svjatoslav
7. Karumets, Kersti
8. Kasearu, Elli
9. Kasela, Helle
10. Käär, Enn
11. Libba, Ülla
12. Lillemets, Kalle
13. Loog, Teele
14. Maalepp, Lembit
15. Meerits, Jaak
16. Mett, Hillar
17. Mäemets, Andres
18. Oja, Larissa
19. Orb, Jaanus
20. Päiviste, Jüri
21. Reismann, Margus
22. Saarmaa, Ivo
23. Salujõe. Lii
24. Tibu, Aili
25. Tõntsu, Maire
26. Vares, Kaja
27. Vint, Marget

1973-1974

Klassijuhataja: Liis Lahe, Heleene Liiv

1. Adonov, Evelyn
2. Eiche, Eeri
3. Kattai, Ilme
4. Kull, Liivi
5. Laev, Ene (kiitusega)
6. Loog, Paul
7. Leps, Hiie
8. Metsapool, Maie
9. Mett, Raili
10. Mihkelsaar, Merike
11. Reinvee, Eevi
12. Rohtmets, Aare
13. Targamaa, Tõnu
14. Toomik, Helle
15. Vaht, Heli
16. Vellamaa, Priit
17. Võsa, Elve

1972-1973

Klassijuhataja: Anne Lall

1. Aasmaa, Evelin
2. Kaldoja, Urmas
3. Karell, Kaljo
4. Kattai, Ulvi
5. Kokka, Ene
6. Lainevool, Heli
7. Leesi, Aili
8. Müür, Ahto
9. Niit, Kalle
10. Orusalu, Jaanus
11. Peterson, Eve
12. Poll, Monika
13. Põllumets, Olev
14. Randmäe, Tiiu
15. Saarma, Aarne
16. Simson, Juta
17. Siska, Elle
18. Sulg, Malle
19. Vellamaa, Aare
20. Põdra, Helle

1971-1972

Klassijuhataja: Helgi Hiiemäe

1. Aarde, Einar
2. Allmaa, Ilmi
3. Armuand, Aili
4. Ivanov, Urmas
5. Jahimees, Linda
6. Kaldoja, Kalle
7. Kolk, Kuido
8. Kull, Marju
9. Mihkelsaar, Kalev
10. Muuk, Tiia
11. Pabor, Heli
12. Randmäe, Lea
13. Teder, Nelli
14. Tõnisson, Helja
15. Veisberg, Milvi
16. Värk, Ly

1970-1971

Klassijuhataja: Tiina Ruubel

1. Aasmaa, Küllike
2. Binsol, Tarmo
3. Ellermaa, Margit
4. Ellermaa, Maili
5. Insulin, Toivo
6. Kams, Valdes
7. Kolk, Riina
8. Kull, Elle
9. Kull, Urmas
10. Kuusik, Ülle
11. Laht, Eili
12. Lemetsar, Angela
13. Leps, Piret
14. Lilium, Toivo
15. Loog, Tiina
16. Luhavee, Leo
17. Männi, Ülle
18. Palmik, Helme
19. Randmaa, Riina
20. Rask, MIlvi
21. Saldre, Urve
22. Tõnisson, Eda

1969-1970

Klassijuhataja: Tamara Reismann

1. Adov, Ester
2. Antonov, Kalju
3. Fels, Enno
4. Lees, Aksel
5. Lees, Lea
6. Margus, Rutt
7. Männi, Pille
8. Randmäe, Urve
9. Renter, Raivo
10. Rosing, Maarika
11. Sibul, Külli
12. Toomik, Tiit
13. Treufeldt, Maire
14. Udusalu, Aliide

1968-1969

Klassijuhataja: Agnes Sieb

1. Aasmaa, Tiit
2. Aasamaa, Ülle
3. Laev, Sirje
4. Lilleberg, Jaan
5. Lõhmus, Elve
6. Merila, Jüri
7. Pleesi, Mare
8. Tuisk, Hüllar
9. Tõnise, Tiina
10. Veebel, Tõnu

1967-1968

Klassijuhataja: Helgi Hiiemäe

1. Grünthal, Ilme
2. Kink, Uno
3. Kivilo, Hilja
4. Lees, Aime
5. Lees, Aivo
6. Luhavee, Eve
7. Lumiste, Toomas
8. Männi, Maire
9. Oro, Tõnu
10. Puhmaste, Ene
11. Stamm, Olev
12. Stutenmeister, Sirje
13. Vahur, Mai

1966-1967

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Arikainen, Svetlana
2. Ellermaa, Sirje
3. Fels, Helle
4. Inno, Eha
5. Inno, Eve
6. Kivi, Andres
7. Kolk, Kalvi
8. Kranich, Erika
9. Krautmann, Ene
10. Kuik, Ingrid
11. Laev, Toivo
12. Lees, Maie
13. Libe, Rutt
14. Lõhmus, Ene
15. Lõhmus, Enno
16. Maasikas, Hannes
17. Magus, Imbi
18. Meier, Irma
19. Nigols, Aino
20. Nurmela, Ulvi
21. Rask, Heino
22. Reismann, Jaanus
23. Rudi, Erna
24. Sink, Anneli
25. Stutenmeister, Eve
26. Teedla, Sirje
27. Themas, Maie
28. Tranop, Silvi

1965-1966

Klassijuhataja: Agnes Sieb

1. Joosing, Aime
2. Kaasik, Agnes
3. Kull, Mati
4. Kööp, Leeni
5. Lees, Reet
6. Mändma, Vaike
7. Paur, Kaja
8. Puhmaste, Maidu
9. Ringmets, Rein
10. Rudi, Elve
11. Salben, Maie
12. Sink, Alar
13. Treufeldt, Viivi

1964-1965

Klassijuhataja: Maie Pajos

1. Krautmann, Evi
2. Lemendik, Ene
3. Maasikas, Marianne
4. Marder, Viivi
5. Mälk, Voldemar
6. Männi, Sirje
7. Prits, Rein
8. Päeviste, Kaie
9. Rask, Villi
10. Stamm, Ants
11. Stamm, Mai
12. Tõnise, Rahel
13. Veebel, Kaja
14. Uus, Randar

1963-1964

Klassijuhataja: Helgi Hiiemäe

1. Adamson, Enn
2. Hermet, Arvo
3. Hallikas, Mare
4. Korovetski, Ivo
5. Linke, Maido
6. Merilainen, Virve
7. Peterson, Aare
8. Saame, Eha
9. Saar, Endel
10. Saldre, Mart
11. Sardis, Helgi
12. Tagobert, Silvia
13. Urbsoo, Evi

1962-1963

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Aas, Tiit
2. Armuand, Ellen
3. Adamson, Reet
4. Barbo, Malle
5. Grünthal, Sirje
6. Hallik, Liia
7. Kivilo, Malle
8. Kuusk, Arne
9. Leitlaan, Albo
10. Lees, Helju
11. Lees, Malju
12. Lees, Vambo
13. Liidik, Maimu
14. Lilleberg, Aino
15. Lilleberg, Eva
16. Martsepp, Olli
17. Merilainen, Viktor
18. Mälk, Palmi
19. Mändma, Laine
20. Niglas, Harri
21. Nugis, Hugo
22. Rudi, Endel
23. Saarpuu, Mati
24. Sikk, Richard
25. Suigussaar, Maie
26. Themas, Johannes
27. Tooms, Elle

1961-1962

Klassijuhataja:

Ei olnud lõpetajaid. Kool muutus 8-klassiliseks.

1960-1961

Klassijuhataja: Helle Allikorav

1. Abilon, Aivo
2. Allmaa, Aare-Tiit
3. Barbo, Malle
4. Kalda, Jaan
5. Lees, Helju
6. Lees, Malju
7. Leinberg, Helle
8. Lilienthal, Toivo
9. Linke, Ülo
10. Lõhmus, Jaan
11. Mett, Ivar
12. Mändma, Hilda
13. Olup, Aime
14. Raadmäe, Virve
15. Randalainen, Endel
16. Remmik, Virve
17. Reva, Aino
18. Simmermann, Mart
19. Themas, Rein
20. Veedla, Vello-Heiner
21. Viilup, Aada

1959-1960

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Armuand, Helgi
2. Aaviste, Evi
3. Adamson, Vaike
4. Ergma, Andres
5. Grünthal, Leili
6. Kivilo, Asta
7. Lauk, Uudo
8. Lilleberg, Jako
9. Murd, Silvi
10. Muusikus, Maido
11. Seera, Sirje
12. Tuisk, Valdur

1958-1959

Klassijuhataja: Õilme Simmermann

1. Aas, Tiiu
2. Fels, Ene
3. Indus, Milvi
4. Jaaksoo, Andres
5. Lemendik, Tiit
6. Lussmann, Hillar
7. Lussmann, Ülle
8. Mandel, Anne
9. Nigols, Heino
10. Peterson, Helle
11. Rood, Aino
12. Tõnise, Aive
13. Uriko, Ülle
14. Veikesaar, Kalle

1957-1958

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Ellermaa, Olavi
2. Grünthal, Maie
3. Hallik, Johannes
4. Horn, Aita
5. Jaanhold, Silvia
6. Jõemets, Vaida
7. Kalda, Rein
8. Karell, Jaan
9. Karell, Meta
10. Kuus, Arvo
11. Käär, Vello
12. Limberg, Martin
13. Linnas, Irja
14. Lussmann, Hilja
15. Lõhmus, Malle
16. Niglas, Vello
17. Nõmmik, Arvi
18. Nõmmküla, Helmi
19. Pass, Jüri
20. Pass, Reet
21. Pottmann, Valde
22. Sardis, Õie
23. Soon, Jaan
24. Teppo, Hille-Reet
25. Vahur, Anne

1956-1957

Klassijuhataja: Õilme Simmermann

1. Boikova, Virve
2. Ellermaa, Evi
3. Ellermaa, Helgi
4. Hermet, Malle
5. Kink, Martin
6. Korovetski, Marje
7. Kritt, Imbi
8. Laugen, Luule
9. Lees, Evi
10. Lemendik, Lea
11. Loog, Lii
12. Maasikas, Olaf
13. Murd, Jüri
14. Mäekingu, Malle
15. Org, Milvi
16. Raadmäe, Valve
17. Randrüüt, Enno
18. Stein, Jüri-Osvald
19. Sulbi, Aarne
20. Tõnne, Verner
21. Uriko, Andres
22. Vaher, Tiit
23. Vaino, Enn

1955-1956

Klassijuhataja: Maria Pass

1. Aviste, Arvo
2. Järve, Eldi
3. Kivi, Endel
4. Krimm, Vello
5. Lepp, Mall
6. Ludvig, Jüri
7. Lõhmus, Maie
8. Magus, Ants
9. Mesak, Vello
10. Männiste, Linda
11. Nass, Maia
12. Nõmmküla, Ülo
13. Paas, Leili
14. Parve, Linda
15. Pass, Jaan
16. Pärendson, Endel
17. Reismann, Vello
18. Remmik, Lembit
19. Salumets, Enn
20. Soon, Rein
21. Södar, Siret
22. Truu, Reet
23. Tõnne, Leho
24. Veedla, Helle-Mai
25. Veiksaar, Eevi-Lii
26. Veli, Arnold

1954-1955

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Hermet, Mati
2. Kanger, Lembit
3. Kasvandik, Leo
4. Kroonberg, Heino
5. Kukk, Tamara
6. Kuldpärg, Aarne
7. Lepp, Mai
8. Liivik, Mai
9. Lõhmus, Aime
10. Maasikas. Maie
11. Medar, Eevi
12. Nass, Helgi
13. Naukas, Reet
14. Noor, Merike
15. Paas, Mati
16. Palmiste, Helga
17. Pariis, Kalle
18. Põllusmaa, Juhan
19. Rask, Jüri
20. Suigusaar, Helvi
21. Suigusaar, Vaike
22. Talviste, Luule

1953-1954

Klassijuhataja: Maria Pass

1. Allmaa, Eve
2. Grünthal, Aime
3. Jaaniste, Hugo
4. Järve, Enn
5. Krakul, Nadezda
6. Krakul, Veera
7. Kullerkupp, Kalju
8. Käär, Andres
9. Ludvig, Evi
10. Mett, Alla
11. Naukas, Rein
12. Miitoja, Silvi
13. Rosenberg, Imbi
14. Sink, Kaupo
15. Suigussaar, Erich
16. Vares, Helju
17. Velling, Vambola
18. Videl, Agnes

1952-1953

Klassijuhataja: Aina Ergma

1. Ellermaa, Lembit
2. Kuulberg, Elvi
3. Kärtner, Leinart
4. Kärtner, Oleg
5. Laagemann, Juhan-Lembit
6. Leemet, Maimu
7. Liiver, Eve
8. Linnas, Olav
9. Orb, Vambola
10. Potman, Virve
11. Randrüüt, Evi
12. Raudna, Ene
13. Seera, Heldi
14. Themas, Mare
15. Themas, Reet
16. Tiinas, Ants
17. Tornimaa, Õie
18. Vahur, Eino
19. Varvas, Jako

1951-1952

Klassijuhataja: Eevi Vessar

1. Aas, Juhan
2. Adamson, Maie
3. Ats, Vello
4. Barbo, Aivo (kiitusega)
5. Eljaste, Arvo
6. Ergma, Juhani (kiitusega)
7. Hermann, Helju
8. Jaanhold, Ants
9. Kattai, Ain
10. Kattai Tõnis
11. Karell, Eevi
12. Kreek, Linda
13. Lees, Vaike
14. Lees, Virve
15. Liilium, Olev
16. Lipand, Ants
17. Lipand, Endel
18. Meriläinen, Emel
19. Mesak, Malle
20. Mändlik, Valve
21. Okas, Vello
22. Randrüüt, Juta
23. Raudna, Ain
24. Uriko, Mare (kiitusega)
25. Videl, Artur

1950-1951

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Karell, Ants
2. Keiker, Milvi
3. Kroonberg, Maie
4. Kullerkupp, Valev
5. Leemet, Aive
6. Nõmmik, Ilmar
7. Ojamu, Arvo
8. Randrüüt, Valju
9. Saame, Kalju
10. Saar, Arno
11. Siiber, Leo
12. Siimenson, Dennis (kiitusega)
13. Tammeoks, Evi
14. Themas, Ivo
15. Uriko, Toomas
16. Värk, Viida

1949-1950

Klassijuhataja: Eevi Vessar

1. Akla, Leili
2. Eilbaum, Elbe
3. Kams, Harald
4. Kasearu, Kalju
5. Keiker, Laine
6. Liivlaid, Lea
7. Mesak, Heino
8. Rask, Vaike
9. Sillmann, Leo
10. Soll, Heino
11. Vaasna, Tiiu

1948-1949

Klassijuhataja: Eevi Vessar

1. Hermann, Deesi
2. Johanson, Imbi
3. Kams, Vilma
4. Kivisto, Arno
5. Krabi, Lembit
6. Kullerkupp, Vello
7. Rask, Evi (kiitusega)
8. Saar, Marta
9. Salumets, Emmi (kiitusega)
10. Veiksalu, Elvi

1947-1948

Klassijuhataja: Aksel Ergma

1. Hermann, Ilse
2. Kasemaa, Malle (kiitusega)
3. Kivimägi, Ülo (kiitusega)
4. Komedant, Helja
5. Käär, Laine
6. Leo, Ilme
7. Mesak, Maie
8. Pärsmann, Heino
9. Rood, Leo
10. Roster, Elvi
11. Sardis, Helmi
12. Sääsk, Uno
13. Themas, Aksel
14. Veiksalu, Linda
15. Võrk, Juno

1946-1947

Klassijuhataja: Maria Pass

1. Ellermaa, Agnes
2. Kroonimägi, Villo (kiitusega)
3. Käär, Hilja
4. Käär, Vaike
5. Mesak, Lea
6. Randrüüt, Endel (kiitusega)
7. Simmermann, Õilme
8. Soots, Eha-Mai (kiitusega)

1945-1946

Klassijuhataja: Maria Pass

1. Aasaru, Laine
2. Loog, Aino
3. Leessaar, Eevi
4. Pent, Elve
5. Pääsuke, Allan
6. Tupits, Viktor

1944-1945

Klassijuhataja: Helene Liiv

1. Jürma, Laine
2. Kolk, Leevi
3. Mägi, Virve
4. Rott, Linda
5. Rudi, Maie
6. Simann, Leida (kiitusega)
7. Tõnts, Ülo

1943-1944

Klassijuhataja: Maimu Evardi

1. Abramson, Selma
2. Esna, Erika
3. Helmeste, Felix
4. Hirvesaar, Asta
5. Jürma, Laine
6. Kivimägi, Jüri
7. Kolk, Leevi
8. Kolk, Leo
9. Koorts, Helmut
10. Kroonimägi, Viivi
11. Luhavee, Edgar
12. Mõistlik, Eike
13. Mägi, Virve
14. Mäsak, Egon
15. Nõmmik, Heino
16. Pede, Anna
17. Pent, Erich
18. Pääsuke, Siegfried
19. Randrüüt, Egon
20. Rott, Erich
21. Soots, Lea
22. Sääsk, Heino
23.Tammeleht, Helve

1942-1943

Klassijuhataja: Osvald Ots

1. Aasaleht, Saima
2. Kattai, Evald
3. Kattai, Lembit
4. Kivimägi, Aino
5. Kullerkupp, Luule
6. Kuulberg, Silvi
7. Loog, Leida
8. Magus, Helmut
9. Magus, Elvi
10. Miitoja, Ants
11. Metsalu, Ülo
12. Muda, Astrid
13. Pajumägi, Ralf
14. Roster, Meinart
15. Rudi, Maie
16. Sardis, Otto
17. Tõnissoo, Ella
18. Tõnissoo, Endel
19. Vürmer, Leida
20. Zirna, Vaike

1941-1942

Klassijuhataja: Osvald Ots

1. Aasaru, Leo
2. Eerik, Jaan
3. Hirvesaar, Endel
4. Jürma, Aksel
5. Kala, Erna
6. Kasearu, Helje
7. Kasemaa, Kaarel
8. Kattai, Aksel
9. Komendant, Hans
10. Krabi, Jaan
11. Krass, Else
12. Kulu, Värdi
13. Kuulberg, Silvi
14. Loog, Leili
15. Markus, Lembit
16. Medar, Aino
17. Merila, Milda
18. Päid, Valdek
19. Randmaa, Leo
20. Reismann, Leo
21. Roster, Valve
22. Samler, Agnes
23. Samler, Elvi
24. Sardis, Helmut
25. Soll, Elve
26. Sääsk, Elsa
27. Värk, Endel

1940-1941

Klassijuhataja:

1. Ellermann, Ellen
2. Hermann, Helga
3. Kasemaa, Virve
4. Keedas, Endel
5. Koort, Heino
6. Kulla, Astrid
7. Kull, Aade
8. Kull, Heino
9. Loog, Laine
10. Meikup, Vilma
11. Mägi, Arved
12. Nahkur, Uno
13. Noor, Elvi
14. Pent, Elga
15. Pung, Harri
16. Puudes, Harri
17. Randmaa, Vaike
18. Randrüüt, Karin
19. Rask, Enno
20. Reismann, Erich
21. Riiv, Aino
22. Rudi, Heino
23. Salumets, Maimo
24. Salumäe, Leida
25. Soon, Ellen
26. Soots, Margus
27. Trump, Salme
28. Viikmaa, Endel
29. Võrk, Ernst

1939-1940

Klassijuhataja:

1. Aasaru, Evald
2. Edeberg, Aino
3. Eilbaum, Eevi
4. Hirvesaar, Vilma
5. Kala, Meeri
6. Krass, Valfi
7. Lilium, Aino
8. Päärenson, Johannes
9. Riiv, Raimund
10. Sammler, Robert
11. Soidla, Valve

1938-1939

Klassijuhataja:

1. Aasalaht, Heilen
2. Arula, Gerhard
3. Barbo, Heinrich
4. Ellermann, Vaike
5. Hirvesaar, Haarald
6. Kodaniburg, Arved
7. Komedant, Helmi
8. Koorts, Alfred
9. Krass, Erich
10. Kullerkupp, Elsa
11. Lees, Arnold
12. Lepik, Herta
13. Lilium, Erich
14. Luhavee, Arnold
15. Metsalu, Edgar
16. Mägi, Valdek
17. Nahkur, Aino
18. Prits, Endel
19. Randrüüt, Aino
20. Raudla, Atse
21. Reismann, Erika
22. Renter, Artvi
23. Roots, Agnes
24. Salumets, Tähte
25. Sieb, Agnes
26. Soll, Vaike
27. Vahtla, Arvi
28. Õispuu, Õilme

1937-1938

Klassijuhataja:

1. Abilon, Helvi
2. Adler, Arved
3. Härm, Laine
4. Kalda, Linda
5. Kasemaa, Hans
6. Kulla, Larissa
7. Lepik, Erich
8. Lilium, Endel
9. Loog, Maimu
10. Lätt, Albert
11. Mandel, Asta
12. Mandel, Valve
13. Muder (Medar), Endel
14. Mändla, Endel
15. Mägi, Erich
16. Reinsalu, Helju
17. Rask, Asta-Miranda
18. Sauga, Aleks
19. Saarup, Endel
20. Teor, Erich

1936-1937

Klassijuhataja:

1. Aleksejev, Olga
2. Apsel, Erich
3. Berkenfeldt, Ellen
4. Ellermann, Gunnar
5. Ellermann, Leo
6. Hämarik, Laine
7. Kaasa, Meeri
8. Kattai, Albert
9. Kivi, Laine
10. Krass, Aksel
11. Kull, Robert
12. Kõkk, Helmut
13. Linke, Kalju
14. Linke, Õilme
15. Meikop, Aino
16. Mesak, Lembit
17. Murumäe, Aino
18. Puhmaste, Aksel
19. Rask, Helmi
20. Randmäe, Harry
21. Reisman, Aksel
22. Sall, Else
23. Sieb, Ilmar
24. Voodla, Ella

1935-1936

Klassijuhataja:
1. Amer, Linda
2. Jaanimägi, Agnes
3. Juhanson, Arved
4. Jürison, Elmar
5. Keiker, Meta
6. Kiide, Ants
7. Luhavee, Ellen
8. Magus, Harald
9. Markus, Olga
10. Mägi, Evald
11. Noor, Kristjan
12. Põdra, Leida
13. Randrüüt, Elmar
14. Russ, Meta
15. Sahk, Heino
16. Starost, Õilme
17. Tomson, Orvald

1934-1935

Klassijuhataja:

1. Edeberg, Arnold
2. Kohv, Elts
3. Kuus, Vaike
4. Lees, Els
5. Lees, Erich
6. Mägi, Ervin
7. Parker, Ottomar
8. Rask, Evald
9. Reinthal, Arnold
10. Riiman, Julius
11. Sardis, Elsa
12. Sieb, Ilse

1933-1934

Klassijuhataja:

1. Altermann, Linda
2. Belials, Kamilla
3. Burk, Ellen
4. Grünthal, Karin
5. Herbst, Meeta
6. Hürden, Karl
7. Juhanson, Agnes
8. Komp, Albert
9. Lande, Õie
10. Leps, Jaan
11. Noor, Iloona
12. Prits, Linda
13. Pukspuu, Lehte
14. Seinbach, Albert
15. Steinberg, Hilda
16. Tuur, Evald

1932-1933

Klassijuhataja:

1. Allik, Martin
2. Ehrenvert, Rubolf
3. Ermann, Leida
4. Hürden, Emmi-Agathe
5. Kees, Heino
6. Kiide, Salme
7. Koch, Hella
8. Kuik, Linda-Loviisa
9. Lauk, Amanda
10. Leidlof, Loreida
11. Lippant, Alfred
12. Markus, Martha
13. Pööra, Eduard
14. Roosenfeldt, Benita
15. Samler, Leida
16. Supp, Aade
17. Trump (Rump), Erich
18. Weber, Luise
19. Wärk, Heinrich

1931-1932

Klassijuhataja:

1. Bachmann, Evald-Johannes
2. Gutman, Elli-Marie
3. Ilves, Arnold
4. Johanson, Johanna
5. Kadastik, Aleksander
6. Kadastik, Mausi
7. Kivi, Aksel
8. Laane, Leo
9. Lande, Jaan
10. Lande, Rudolf
11. Lande, Meeri-Alice
12. Linke, Ella-Emilie
13. Leemetsar, Leida
14. Lätt, Amanda-Hildegard
15. Nass, Alma-Eliise
16. Pumbo, Tamaara
17. Rask, Voldemar
18. Paas, Oskar
19. Sahk, Laine
20. Supp, Hilja
21. Supp, Lydia
22. Zirna, Johannes
23. Tonker, Georg
24. Vainomets, Linda
25. Vels, Linda-Maria
26. Vogel, Ilse

1930-1931

Klassijuhataja:

1. Akrenschild, Rudolf
2. Aldof, Leida
3. Bergwald, Artur
4. Eltermann, Elmar
5. Gabriel, Rengard
6. Jänes, Johnnes
7. Kont, Koidula
8. Korotschenkof, Aleksandra
9. Läänson, Edgar
10. Mihkelson, Heinrich
11. Ohov, Lehte
12. Potmann, Helga
13. Retter, Aksel
14. Sardis, Karl
15. Soo, Salme
16. Tomson, Harald

1929-1930

Klassijuhataja:

1. Apsel, Ernst
2. Birnbaun, Karl
3. Buchving, Maria
4. Grasmann, Hugo
5. Herbst, Leida
6. Hermet, Loreida
7. Karelson, Johannes
8. Kopti, Harald
9. Meister, Leida
10. Martins, Edgars
11. Ohov, Ada
12. Oherd, Heinrich
13. Orav, Paul
14. Peterson, Jaan
15. Post, Heinrich
16. Raun, Elmar
17. Samler, Helduth
18. Samler, Amalie
19. Sassai, Erich
20. Siiber, Elmar
21. Soon, Leida
22. Sulbi, Aksel
23. Steinberg, Marta
24. Tuur, Robert
25. Villman, Aliise

1928-1929

Klassijuhataja:

1. Allik, Oskar
2. Akkermann, Elmar
3. Bachmann, Ernst
4. Grünthal, Arnold
5. Grünthal, Johannes
6. Grünthal, Elmar
7. Herbst, Leontiine
8. Karing, Helmut
9. Kuus, Hans
10. Mendriks, Aliide
11. Mihkelson, Hans
12. Michelson, Eduard
13. Mükker, Anete
14. Nei, Leida
15. Otsvind, Evald
16. Pass, Ferdinand
17. Renke, Leida
18. Reinhard, Ilse
19. Riimann, Helmi
20. Saar, Juuli
21. Siimsen, Linda
22. Sild, Martin
23. Soon, Helmi
24. Sorgus, Leida
25. Steinberg, Johannes
26. Taaler, Arnold
27. Vels, Oskar

1927-1928

Klassijuhataja:

1. Brandmann, Heinrich
2. Dorn, Gustel
3. Grassmann, Eerich
4. Grünthal, Martin
5. Hermet, Paul
6. Jaanimägi, Juuli
7. Jakobon, Ernst
8. Johanson, Eerich
9. Kask, Linda
10. Lusmann, Armilde
11. Mandel, Arnold
12. Markus, Bernhard
13. Meeder, Amanda
14. Randrüüt, Ella
15. Sepp, Salme
16. Sepp. Martin
17. Soon, Jaan
18. Sõnajalg, Meeri
19. Urbanovitš, Loreida

1926-1927

Klassijuhataja:

1. Ahrenschild, Elmire-Adele
2. Akkermann, Harald
3. Allik, Ida
4. Bachmann, Karl
5. Bamberg, Lisette
6. Grünthal, Wileida
7. Kullatam, Helene
8. Kruup, Aleksander
9. Kägu, Marie
10. Linke, Emmi
11. Linke, Linda
12. Magus, Erich
13. Mandel, Elmar
14. Mägi, Amanda
15. Pass, Ernst
16. Sahk, Ellen
17. Sild, Magda
18. Steinberg, Johanna
19. Türk, Paul
20. Wiedebaum, Ella

1925-1926

Klassijuhataja:

1.Bauer, Linda
2.Grünthal, Arnold
3.Karell, Hilda
4.Kuulberg, Eliise
5.Lande, Olga
6.Lees, Meta
7.Muder, Johannes
8.Naaber, Elmar
9.Neubauer, Luise
10.Renter, Veida
11.Samler, Harald
12.Taal, Aleftiine
13.Tekne, Verner
14.Tire, Artur
15.Tomson, Salme
16.Niigols, Armilde
17.Udrik, Agathe
18.Veltmann, Armilde
19.Vinglas, Karl

1924-1925


Klassijuhataja:

1. Bachmann, Salme
2. Bamberg, Marta
3. Bergwald, Valentin
4. Barbo, Artur
5. Jürgen, Eduard
6. Kuus, Helmi
7. Kõkk, Emilie
8. Lees, Erich
9. Luisk, Osvald
10. Mesak, Leida
11. Mükker, Johannes
12. Ogabus, Lilli
13. Peterson, Johannes
14. Saar, Arkadi
15. Seinbach, Elviine

1923-1924

Klassijuhataja:

1.Bauer, Ella
2.Grünthal, Elli
3.Grünthal, Rein
4.Johanson, Artur
5.Johanson, Aksel
6.Kruubenbrun, Linda
7.Kõllo, Aleksander
8.Lusman, August
9.Mandel, Linda
10.Renter, Hermiine
11.Seeder, Feliks
12.Steinberg, Behade
13.Thomson, Richard
14.Viedenbaum, Hugo

1922-1923

Klassijuhataja:

1. Ahrenschild, Leida
2. Aavik, Heinrich
3. Bachmann, Emiilie
4. Greenbaum, Voldemar
5. Greenbaum, Jaakob
6. Hirsch, Ella
7. Hermet, Hugo
8. Johanson, Arnold
9. Karelson, Linda
10. Kägu, Emiilie
11. Kõllo, Nikolai
12. Mandel, Valter
13. Nigols, Leida
14. Randrüüt, Johannes
15. Rudi, Arvet
16. Sahk, Klaara
17. Seeder, Valter
18. Veltmann, Arnold
19. Veltmann, Eliise
20. Vürmer, Aleksander