Õpetajad

Õpetaja nimi Õppeaine E-post
Arvo Kangas füüsika 8.kl-9.kl, tehnoloogiaõpetus 5.-6.kl arvo.kangas[at]koigikool.ee
Kaja Kaljuste klassiõpetaja 2.kl kaja.kaljuste[at]koigikool.ee
Tiia Piir ajalugu 5.kl-9.kl, ühiskonnaõpetus 6.kl, 9.kl tiia.piir[at]koigikool.ee
Toomas Mihkelev loodusõpetus 6.-7.kl, geograafia ja bioloogia 7- 9.kl  maletom[at]hot.ee
Tiia Järve matemaatika 5.-9.kl, keemia 8.-9.kl tiia.jarve[at]koigikool.ee
Liidia Mäeveer kehaline kasvatus 2.- 9.kl liidia.maeveer[at]koigikool.ee
Sirje Pääslane-Tippi muusika 1.-9.kl, LÕK sirje.paaslane-tippi[at]koigikool.ee
Liis Puhmaste käsitöö ja kodundus 5.-9.kl, kunst 5.-8.kl liis.puhmaste[at]koigikool.ee
Tiina Ruubel eesti keel 7.-9.kl, kirjandus 7.-9.kl tiina.ruubel[at]koigikool.ee
Veera Tull vene keel 6.-9.kl veera.tull[at]koigikool.ee
Marge Matikainen klassiõpetaja 4.kl, inimeseõpetus 5.-8.kl
Mariina Kirspuu klassiõpetaja 1.kl
eesti keel 6.kl
kirjandus 6.kl
loodusõpetus 5.kl
mariina.kirspuu[at]koigikool.ee
Elle Ehanurm klassiõpetaja 3.kl
eesti keel 5.kl
kirjandus 5.kl
elle.ehanurm[at]koigikool.ee
Kalle Saks tehnoloogiaõpetus 7.-9.kl kalle.saks[at]koigikool.ee
 Berit Tomlinson  inglise keel 5.-9.kl  berittoim[at]gmail.com
 Saima Kams  kehaline kasvatus 1.kl  saima.kams76[at]gmail.com
 Etta Sakkis  lapsehoolduspuhkus  etta.sakkis[at]koigikool.ee

Õpetajad 2017
Õpetajad 2016
Õpetajad 2015
Õpetajad 2014
Õpetajad 2013
Õpetajad 2012
Õpetajad 2011
Õpetajad 2010
Õpetajad 2009
Õpetajad 2008
Õpetajad 2007