Õpilased

1.klass
Klassijuhataja: Marge Matikainen
1. Jair, Kätlin
2. Kams, Keitlin
3. Koivuoja, Hanna
4. Kreek, Rasmus
5. Lind, Regina
6. Miitjan, Melissa
7. Pille, Sandra Milana
8. Raagmaa, Lauri
9. Reimann, Reno
10. Rõlkov, Rosanna
11. Teder, Kermo
12. Tilk, Elizabette Johanna
13. Tõnise, Kerli
14. Tõnise, Rait
Klassipilt 2018

2.klass
Klassijuhataja: Mariina Kirspuu
1. Abilon, Johanna
2. Elias, Marten
3. Kutsar, Marii
4. Lees, Mirtel
5. Nugis, Uku
6. Orgmäe, Romet
7. Pruual, Oliver
8. Renter, Doris
9. Siska, Liisbeth
10. Tänavots, Jennifer
11. Tõnise, An
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017

3. klass
Klassijuhataja: Kaja Kaljuste
1. Eilmann, Raul
2. Kiveste, Ken Krister
3. Koitla, Maria
4. Laretei, Sten
5. Leemet, Hanna-Liisa
6. Linholm, Lisette
7. Lomp, Kädi-Meribel
8. Maasikpalu, Matthias
9. Melnikov, Oliver
10. Reimann, Rico
11. Riives, Matilda
12. Teter, Rasmus
13. Tänavots, Egert Eiko
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016

4. klass
Klassijuhataja: Elle Ehanurm
1. Abashkin, Aleksei
2. Abilon, Eve-Sandra
3. Aljasmäe, Andreas
4. Alliku, Rita
5. Eilmann, Lembitu
6. Lees, Mirell
7. Luik, Janel-Jonathan
8. Pihl, Janno
9. Puuram, Katarina
10. Renter, Sander
11. Rõlkov, Regiina
12. Selter, Karl-Martin
13. Tsepokaite, Andre
14. Uibo, Karli
15. Valdmann, Janeli
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015

 5. klass
Klassijuhataja: Annela Ojaste
1. Eilmann, Anna-Liisa
2. Kasak, Kristel
3. Koitla, Kermo
4. Koorits, Gregory
5. Loorits, Aleksandra
6. Nõva, Silver
7. Rajasalu, Kaisa
8. Randmäe, Johanna
9. Säde, Kadi
10. Tadr, Marliin
11. Teder, Tanel
12. Tänavots, Alexandra
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014

6. klass
Klassijuhataja: Tiia Piir
1. Abashkin, Aleksander
2. Abilon, Johannes
3. Alliku, Riia
4. Eilmann, Maria-Eliise
5. Koivuoja, Heidi
6. Luik, Tristjan
7. Orgmäe, Roman
8. Pille, Marii Marleen
9. Rajasalu, Marko
10. Tõnise, Anete Miia
11. Välb, Elis
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013

7. klass
Klassijuhataja: Tiia Järve
1. Abilon, Evald-Sander
2. Heinsalu, Regnar
3. Kalder, Kevin
4. Kranich, Laura
5. Kuus, Marcus
6. Melnikov, Andrey
7. Nõva, Brandon
8. Tõnise, Kalle
9. Vaher, Henri Tristan
10. Valtna, Kassandra
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012

8. klass
Klassijuhataja: Sirje Pääslane-Tippi
1. Adrat, Marko
2. Adrat, Mirko
3. Jair, Kettryn
4. Lönnfors, Kevin Martin Alexander
5. Pihl, Janek
6. Pruual, Gregor
7. Valdmann, Kaspar
8. Vist, Marcus
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012
Klassipilt 2011

9. klass
Klassijuhataja: Saima Kams
1. Kalajas, Kaur
2. Koitla, Maris
3. Neemsalu, Lisete
4. Nutov, Kevin
5. Teter, Mihkel
6. Tooming, Jürgen
7. Tõnise, Anna Maria
8. Välb, Andrus
Klassipilt 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012
Klassipilt 2011
Klassipilt 2010

Lõpetanud Koigi Kooli juuni 2018
Klassipilt 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012
Klassipilt 2011
Klassipilt 2010
Klassipilt 2009

Lõpetanud Koigi Kooli juuni 2017
Klassipilt 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012
Klassipilt 2011
Klassipilt 2010
Klassipilt 2009
Klassipilt 2008

Lõpetanud Koigi Kooli juuni 2016
Klassipilt 2015
Klassipilt 2014
Klassipilt 2013
Klassipilt 2012
Klassipilt 2011
Klassipilt 2010
Klassipilt 2009
Klassipilt 2008
Klassipilt 2007