Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees Lasteaed

Job position
 
Management (3)

Annela Ojaste

Director
annela.ojaste@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
Õppealajuhataja
kaja.kaljuste@koigikool.ee


Mari-Ann Kivi

Majandusjuhataja
mariann.kivi@jarva.ee

Teachers (16)

Tiia Piir

History
Geograafia
Inimeseõpetus
Ühiskonnaõpetus
tiia.piir@koigikool.ee


Tiia Järve

Keemia
Mathematics
tiia.jarve@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
Õppealajuhataja
kaja.kaljuste@koigikool.ee


Raivo Tamm

Füüsika
raivo.tamm@koigikool.ee


Estelle Tikerpalu

Bioloogia
Loodusõpetus
estelle.tikerpalu@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Käsitöö ja kodundus
Kunst
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Marge Matikainen

Klassiõpetaja
marge.matikainen@koigikool.ee


Elle Ehanurm

Klassiõpetaja
elle.ehanurm@koigikool.ee


Anne Treial

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
anne.treial@gmail.com


Kalle Saks

Tehnoloogiaõpetus
kalle.saks@koigikool.ee


Kert Piirimäe

Kehaline kasvatus
kert.piirimae@koigikool.ee


Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Lapsehoolduspuhkus
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Veera Vassiljeva

Vene keel
veera.vassiljeva@koigikool.ee


Kaisa Berg

Geograafia
Inglise keel
kaisa.berg@koigikool.ee


Madli Ainjärv

Väikeklassi õpetaja
madli.ainjarv@koigikool.ee


Igor Kotjuh

Eesti keel
igor.kotjuh@koigikool.ee

Employees (6)

Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Lapsehoolduspuhkus
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Kalev Altmets

Majahoidja
kalev.altmets@koigikool.ee


Saima Kams

Huvijuht
saima.kams@koigikool.ee


Helle Opivalov

Aednik


Erika Reimann

Puhastusteenindaja


Marika Koldits

Dessert
marika.koldits@koigikool.ee

Lasteaed (6)

Elle Kallivere

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
elle.kallivere@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Käsitöö ja kodundus
Kunst
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Marian Lees

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
marian.lees@koigikool.ee


Hilli Kivisoo

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
hilli.kivisoo@koigikool.ee


Rael Linusk

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
rael.linusk@koigikool.ee


Maarja Toomväli

Rasedus- ja sünnituspuhkus

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.