Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees Lasteaed

Job position
 
Management (1)

Annela Ojaste

Director
annela.ojaste@koigikool.ee

Teachers (16)

Tiia Järve

Keemia
Mathematics
tiia.jarve@koigikool.ee

Reception time:

E 7.tund 5.-9.klassi matemaatika
N 7.-8.tund 5.-9.klassi matemaatika

Kaisa Lota Õispuu

Eesti keel
Kirjandus
Kunst
kaisalota.oispuu@koigikool.ee


Marge Matikainen

Klassiõpetaja
Muusika
marge.matikainen@koigikool.ee


Kadri Liblik

Inimeseõpetus
Dessert
kadri.liblik@koigikool.ee

Reception time:

R 6.tund 5.-8.klassi inimeseõpetus

Anne Treial

Klassiõpetaja
anne.treial@gmail.com


Kalev Altmets

Tehnoloogiaõpetus
kalev.altmets@koigikool.ee


Kert Piirimäe

Kehaline kasvatus
kert.piirimae@koigikool.ee


Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Veera Vassiljeva

Vene keel
veera.vassiljeva@koigikool.ee

Reception time:

E 8.tund 6.-9.klassi vene keel- eelnevalt õpetajaga kokkuleppel

Riina Muljar

Inglise keel
riina.muljar@koigikool.ee

Reception time:

R 6.tund 3.-9.klassi inglise keel

Madli Ainjärv

Väikeklassi õpetaja
madli.ainjarv@koigikool.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Igor Kotjuh

Eesti keel
Kirjandus
igor.kotjuh@koigikool.ee


Anne Toomistu

Muusika
anne.toomistu@koigikool.ee

Reception time:

R 6.tund 5.-9.klassi muusika

Piret Kreitsman

Käsitöö ja kodundus
piret.kreitsman@koigikool.ee


Tiia Piir

History
Ühiskonnaõpetus
tiia.piir@koigikool.ee

Reception time:

T 6.tund ajalugu, ühiskonnaõpetus
N 6.tund ajalugu, ühiskonnaõpetus

Raivo Tamm

Füüsika
raivo.tamm@koigikool.ee

Employees (9)

Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Kalev Altmets

Majahoidja
kalev.altmets@koigikool.ee


Mari-Ann Kivi

Majandusjuhataja
mariann.kivi@jarva.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Helle Opivalov

Aednik


Erika Reimann

Puhastusteenindaja


Marika Koldits

Dessert
marika.koldits@koigikool.ee


Elizabeth Lindjärv

Huvijuht
elis-erika.maasi@koigikool.ee


Lia Aigro

Majandusjuhataja
lia.aigro@koigikool.ee


Pilvi Säär

Puhastusteenindaja

Lasteaed (4)

Elle Kallivere

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
elle.kallivere@koigikool.ee


Marian Lees

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
marian.lees@koigikool.ee


Varje Vaikjärv

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
hilli.kivisoo@koigikool.ee


Rael Linusk

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
rael.linusk@koigikool.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.