Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad Lasteaed

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Annela Ojaste

Direktor
Geograafia
annela.ojaste@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Geograafia
Klassiõpetaja
Õppealajuhataja
kaja.kaljuste@koigikool.ee


Mari-Ann Kivi

Majandusjuhataja
mariann.kivi@jarva.ee

Õpetajad (14)

Raivo Tamm

Füüsika
raivo.tamm@koigikool.ee


Tiia Järve

Keemia
Matemaatika
tiia.jarve@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Geograafia
Klassiõpetaja
Õppealajuhataja
kaja.kaljuste@koigikool.ee


Estelle Tikerpalu

Bioloogia
Loodusõpetus
estelle.tikerpalu@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Käsitöö ja kodundus
Kunst
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Marge Matikainen

Klassiõpetaja
marge.matikainen@koigikool.ee


Kadri Liblik

Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
Sotsiaalpedagoog
kadri.liblik@koigikool.ee


Anne Treial

Klassiõpetaja
anne.treial@gmail.com


Marek Tamm

Tehnoloogiaõpetus
marek.tamm@koigikool.ee


Kert Piirimäe

Kehaline kasvatus
kert.piirimae@koigikool.ee


Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Veera Vassiljeva

Vene keel
veera.vassiljeva@koigikool.ee


Kaisa Berg

Geograafia
Inglise keel
kaisa.berg@koigikool.ee


Madli Ainjärv

Väikeklassi õpetaja
madli.ainjarv@koigikool.ee

Töötajad (6)

Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Kalev Altmets

Majahoidja
kalev.altmets@koigikool.ee


Saima Kams

Huvijuht
saima.kams@koigikool.ee


Helle Opivalov

Aednik


Erika Reimann

Puhastusteenindaja


Marika Koldits

Sotsiaalpedagoog
marika.koldits@koigikool.ee

Lasteaed (5)

Elle Kallivere

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
elle.kallivere@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Käsitöö ja kodundus
Kunst
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Marian Lees

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
marian.lees@koigikool.ee


Varje Vaikjärv

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
hilli.kivisoo@koigikool.ee


Rael Linusk

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
rael.linusk@koigikool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.