Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал Lasteaed

Должность
 
Администрация (2)

Annela Ojaste

Директор
annela.ojaste@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Klassiõpetaja
kaja.kaljuste@koigikool.ee

Учителя (15)

Tiia Piir

История
Geograafia
Inimeseõpetus
Ühiskonnaõpetus
tiia.piir@koigikool.ee


Tiia Järve

Keemia
Математика
tiia.jarve@koigikool.ee


Kaja Kaljuste

Klassiõpetaja
kaja.kaljuste@koigikool.ee


Raivo Tamm

Füüsika
raivo.tamm@koigikool.ee


Estelle Tikerpalu

Bioloogia
Loodusõpetus
estelle.tikerpalu@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Eesti keel
Математика
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Liis Puhmaste

Eesti keel
Käsitöö ja kodundus
Kirjandus
Kunst
liis.puhmaste@koigikool.ee


Marge Matikainen

Klassiõpetaja
marge.matikainen@koigikool.ee


Elle Ehanurm

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
elle.ehanurm@koigikool.ee


Anne Treial

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
anne.treial@gmail.com


Kalle Saks

Tehnoloogiaõpetus
kalle.saks@koigikool.ee


Ioannis Basdanis

Inglise keel
ioannis.basdanis@koigikool.ee


Veera Tull

Vene keel
veera.tull@koigikool.ee


Kert Piirimäe

Kehaline kasvatus
kert.piirimae@koigikool.ee


Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Lapsehoolduspuhkus
mariina.kirspuu@koigikool.ee

Персонал (10)

Mari-Ann Kivi

Lapsehoolduspuhkus
Majandusjuhataja
mariann.kivi@jarva.ee


Mariina Kirspuu

Haridustehnoloog
Lapsehoolduspuhkus
mariina.kirspuu@koigikool.ee


Maidu Puhmaste

Majahoidja
maidu.puhmaste@koigikool.ee


Helena Miitjan

Kokk


Saima Kams

Huvijuht
saima.kams@koigikool.ee


Helle Opivalov

Aednik


Erika Reimann

Puhastusteenindaja


Sirje Soosaar

Puhastusteenindaja


Pilvi Säär

Kokaabi


Marika Koldits

Sotsiaalpedagoog
marika.koldits@koigikool.ee

Lasteaed (6)

Elle Kallivere

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
elle.kallivere@koigikool.ee


Sirje Pääslane-Tippi

Eesti keel
Математика
Muusika
sirje.paaslane-tippi@koigikool.ee


Marian Lees

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
marian.lees@koigikool.ee


Hilli Kivisoo

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
hilli.kivisoo@koigikool.ee


Rael Linusk

Koolieelse lasteasutuse õpetaja
rael.linusk@koigikool.ee


Maarja Toomväli

Rasedus- ja sünnituspuhkus

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.