Hariduselu 260.aastapäev

Eelteade- Koigi Kooli vilistlaste, endiste ja praeguste õpetajate ning töötajate kokkutulek toimub laupäeval, 07.oktoober 2017

Jõululaat

Koigi Kooli õpilaste jõululaat toimub 19.-21.detsember 2016 õppetundide vaheaegadel. Müügiks on oodatud kõik, mis õpilaste poolt (ka lapsevanem) valmistatud ja mõeldud jõuludeks.

Jõulupidu

Koigi Kooli Lasteaed Kalevipoega külastab jõuluvana 20.detsember 2016 Koigi mõisa saalis kell 16.00 Jõuluvana külastab Koigi Kooli kollektiivii ja kogu kohale tulevat rahvast järgmiselt: 22.detsember 2016 kell 9  1.-4.klassi 22.detsember 2016 kell 12   5.-9.klassi

Sõidukaartidest- info

Järvamaa Ühistranspordi keskus MTÜ läks 12.12.2016 a. üle uuele piletimüügisüsteemile. Seoses sellega võeti kasutusele uued õpilaste sõidukaardid. Praegused kiipkaardid uue piletimüügisüsteemiga kaotavad kehtivuse (tagastada klassijuhatajale) Esimene sõidukaart on kõikidele sõiduõigust omavatele õpilastele tasuta. Edaspidi, kui õpilasel kaart on kadunud või katki, saab LAPSEVANEM tellida uue sõidukaardi (Järvamaa Ühistranspordi keskusest), mille maksumus on 3 €.