Sõbrapäev

Igal aastal toimub kooli sõbrapäeva tähistamine 1.-9.klassi õpilastele. Õpilastel on võimalus saata- kirjutada oma sõpradele kirju, kaarte, kingitusi. 1.-4.klassi õpilastele korraldatakse erinevaid mänge ja võistlusi, mis kõik on seotud sõbrapäevaga. Viimasel kahel aastal valmistavad kõik klassid ühe sõbrapäeva küpsisetordi, seega on meie majas kokku 9 torti. Sõbrapäeval (meie koolis tavaliselt lähim reede 14.veebruarile) jagatakse laiali sõprade poolt saadetud kirjad- kingitused ning ühisel koosviibimisel mõisa saalis, saab iga klass endale loosi teel tõmmatud kellegi teise klassi poolt valmistatud tordi, mida suundutakse sööma oma klassi. Kõikidele jääb meeldiv ja magus mälestus sellest päevast.

Kaja Kaljuste
õppealajuhataja

Küpsisetordid Kaja Kaljuste

Küpsisetordid
Kaja Kaljuste