Distantsõppe lõpetamisest

Loomise kuupäev 27.05.2020

Head lapsevanemad!

Alustuseks soovin teid tänada, et olete olnud kohusetundlikud ning mõistvad kogu distantsõppe perioodil oma lapsi abistades ja suunates. Eriolukord pani kõiki ootamatusse olukorda ning tekitas segadust ja ärevust. Meie koos teiega saime aga hästi hakkama!

Sel ja järgmisel nädalal tegelevad õpilased veel tegemata või saatmata töödega. Järgmisel neljapäeval, 4. juunil toimub selle aasta viimane õppenõukogu ja õppetöö lõpp neile õpilastele, kes ei jää täiendavale õppetööle suvel. Ametlikult lõppeb õppeaasta 9. juunil ja täiendav õppetöö viiakse läbi juunis ja augustis (selle osas info individuaalselt).

Tunnistusi sel aastal paberkandjal õpilastele ei anta. Hinnangud, hinded ja märkused kiituste kohta on nähtaval e-koolis. Täidetud paberkandjal tunnistused palume lapsevanematel allkirjastada uue õppeaasta alguses.

Õpikute tagastamise osas suhelge palun klassijuhatajatega. Kool on avatud kuni 19. juuni, kui soovite midagi tuua või viia, kuid alates 8. juuni peaks tulekust ette teatama.

Soovin nii teile kui lastele kosutavat suve ning kohtume juba uuel õppeaastal!

Heade soovidega

Annela Ojaste