Uudised

Perepäev Koigi Koolis 23. mai Elis


Reedel, 20.mail toimus Koigi Koolis perepäev. Hommik algas pokteilikohviku ja töötoaga, millest said osa nii õpilased kui kogukonna liikmed. Avatud oli ka õpilaskohvik, mis juba oma esimestel minutitel õpilaste valmistatud hõrgutistest tühjaks osteti. Kevadkontsert tõi lavale mitmed klassiansamblid, meie kooli rahvatantsijad ja isegi ühe näitetrupi ning õhtut jäi 9.klassi DJ-de muusikavaliku saatel lõpetama tantsuõhtu. Täname kõiki, kes selle päeva koos meiega veetsid!

Reedel, 20.mail toimus Koigi Koolis perepäev. Hommik algas pokteilikohviku ja töötoaga, millest said osa nii õpilased kui kogukonna liikmed. Avatud oli ka õpilaskohvik, mis juba oma esimestel minutitel õpilaste valmistatud hõrgutistest tühjaks osteti. Kevadkontsert tõi lavale mitmed klassiansamblid, meie kooli rahvatantsijad ja isegi ühe näitetrupi ning õhtut jäi 9.klassi DJ-de muusikavaliku saatel lõpetama tantsuõhtu. Täname kõiki, kes selle päeva koos meiega veetsid!